AdministrateТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

На сьогоднішній день все більше наших клієнтів вибирають послугу саме віддаленого адміністрування системи. І це не дивно. Якщо сфера діяльності вашої компанії не пов'язана з IT, вам зовсім не обов'язково тримати в штаті вузькопрофільних системних адміністраторів і платити їм щомісячний оклад. Ми пропонуємо весь спектр послуг в сфері IT і використовуємо для цього новітні знання і рішення. Працюючи з нашою компанією, ви значно економите кошти на оплату постійного штатного співробітника і при цьому отримуєте всю необхідну підтримку і обслуговування в IT напрямку.

 

   Наша компанія пропонує вам послугу "Віддалене адміністрування". Це прекрасний спосіб вирішити будь-які проблеми, пов'язані з непрацездатністю сервісів і програм. Якщо ви розумієте, що час - це гроші, і хочете, щоб всі ваші процеси працювали безперебійно, наші фахівці вам в цьому допоможуть.

   У нас ви знайдете весь комплекс необхідних послуг, пов'язаних з адмініструванням і технічною підтримкою робочих місць користувачів, телекомунікаційної та мережевої інфраструктури, серверного обладнання та багато іншого. Наша компанія працює за принципом аутсорсингу і надає послуги віддалено.

   Ми прислухаємся до побажань кожного замовника, створюючи кожного разу індивідуальний пакет послуг. Ми хочемо, щоб ви отримували повну підтримку в сфері IT, а також були повністю задоволені нашим сервісом, тому ми попередньо обговорюємо всі тонкощі нашої подальшої роботи. Всі нюанси, які стосуються взаємодії наших фахівців з співробітниками вашої компанії, списку послуг, які вам необхідні, формату звітності від нашої компанії про виконану роботу, а також ваші додаткові побажання можна вказати в договорі на надання послуг віддаленого адміністрування. Ми хочемо зрозуміти, що для вас є ключовим в роботі з IT компанією, і намагаємося забезпечити вас не тільки всією необхідною системною підтримкою, але якісним сервісом.

     images 23

 Якщо ви зацікавлені в послузі віддаленого адміністрування, зв'яжіться з нами, і ми обов'язково підберемо для вас ефективне і вигідне рішення.

 

   Пропонуємо вам список основних проблем, які можна усунути, використовуючи послугу віддаленого адміністрування:images 27

 • Забезпечення роботи автоматизованого робочого місця: настройка, діагностика та усунення проблем в роботі операційної системи (ОС), оновлення, підтримка працездатності та необхідне встановлення програмного забезпечення;
 • Налаштування сервера, мережі та мережевого обладнання, оцінка налаштувань і системне адміністрування, а також забезпечення роботи принтерів і периферійної техніки;
 • Підтримка ІТ інфраструктури будь-якого масштабу, служби серверів AD, DHCP, DNS, повнофункціональної поштової системи Postfix, MS Exchange, і інших.
 • Супроводження баз даних: MySQL і MsSQL Server, коректна оцінка роботи системи управління базами даних (СКБД);
 • Віртуалізація робочих столів Citrix, VMware, підтримка віртуалізації: MS Hyper-V, Citrix, VMware.
 • ІТ - аутсорсинг підтримка системи зберігання даних (СЗД): забезпечення роботи і дистанційне обслуговування систем зберігання даних, резервне копіювання.
 • ІТ - аутсорсинг підтримка локальної мережі (LAN), глобальної мережі (WAN), бездротової мережі (Wi-Fi), розподілених систем спільної роботи (Collaboration); контактних центрів;
 • Організація керуваня загальними файловими ресурсами: права доступу до сервера, оцінка простору диска його квотування.
 • Організація управління доступом корпоративних порталів: на базах open source, (MS Sharepoint, Web Sphere).
 • Веб-безпека і захист Web-проектів і Web-додатків: антивірусне програмне забезпечення, захист від несанкціонованого доступу (Firewall).
 • Online-допомогу співробітникам компанії, відповідно до потреб клієнта.

У процесі роботи з нашою компанією ваші співробітники завжди можуть звернутися до нашого системного адміністратора. Ми забезпечуємо підтримку і обслуговування ваших систем в режимі 24/7, чого не можна домогтися при роботі одного штатного системного адміністратора.

images 23

Ставши клієнтом нашої компанії, ви отримаєте весь необхідний спектр послуг віддаленого адміністрування, а також високу якість обслуговування. Ми готові розглянути всі ваші побажання і пропозиції, що стосуються нашої роботи.

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: