chel               Для того, щоб дізнатися про умови подачі заявки на монтаж та обслуговування локальних мереж, а також отримати відповіді на інші питання, пов'язані з укладенням договору обслуговування, перейдіть на сторінку          Як замовити послуги
money   На сторінці сайту Ціни ви можете ознайомитися з вартістю послуг які ми надаємо
order  

Якщо ви хочете подати заявку на обслуговування, то це можна зробити двома способами:

  • Зателефонувати за нашими телефонами та оформити заявку
  • Надіслати заявку на обслуговування сервера за допомогою форми зворотного зв"язку

З моменту звернення замовника в нашу компанію із заявкою на обслуговування і монтаж локальної мережі до етапу підписання договору клієнт повинен пройти кілька етапів. Більш детально про них:

  • Замовник звертається до технічних виконавцям ІТ Компанії Сервіс Груп за допомогою перерахованих вище способів, щоб визначити первинну постановку задачі.
  • Об'єктивний розрахунок вартості послуг за проведення монтажу локальної мережі здійснюється з пред'явленням такої інформації, як розмір приміщення, де буде здійснюватися монтаж, а також порядок розташування робочих місць з точним зазначенням кількості розеток для кожного з них.

Надати таку інформацію можна так:

  • Послати схему приміщення, якщо вона є в наявності, на нашу електронну пошту. У плані вказати розміри і розташування робочих місць.
    У разі відсутності плану приміщення по попередньо призначеного часу фахівець нашої компанії може приїхати на об'єкт і зробити точний вимір приміщення самостійно.
  • З урахуванням отриманих даних інженера ІТ Компанії Сервіс Груп зможуть розрахувати вартість робіт, ціну на придбання витратних матеріалів, серед яких кабельні канали, розетки, кабелі, коннектори та інше.

Після того, як буде узгоджена вартість послуг з клієнтом і терміни виконання необхідних робіт з монтажу локальної мережі, замовник і виконавець підписують договір.

Інженера ІТ Компанії Сервіс Груп приступають до виконання замовлення тільки після оплати рахунку, виставленого замовнику відповідно до договору.

ПІДТРИМКА ТА НАЛАШТУВАННЯ LAN,WAN,VPN ТА WIFI МЕРЕЖ

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: