chel               Для того, щоб дізнатися про умови подачі заявки на установку та обслуговування системи контролю доступа, а також отримати відповіді на інші питання, пов'язані з укладенням договору обслуговування, перейдіть на сторінку          Як замовити послуги
money   На сторінці сайту Ціни ви можете ознайомитися з вартістю послуг які ми надаємо
order  

Якщо ви хочете подати заявку на обслуговування, то це можна зробити двома способами:

  • Зателефонувати за нашими телефонами та оформити заявку
  • Надіслати заявку на обслуговування сервера за допомогою форми зворотного зв"язку
  •  Консультувація клієнтів і узгодження зручного часу для візиту фахівця, який здійснює монтаж системи контролю доступу.
  • Установка системи контролю доступу починається зі складання проекту (проектування СКУД), де визначається повний комплекс робіт монтажу, готуються відповідні креслення. Готовий проект обговорюється і затверджується разом з замовником.
  • Підготовка кошторисної документації, де розподіляється детальний розрахунок коштів на купівлю і установку відповідного обладнання. Залежно від того, якого типу об'єкт, для якого готується система, а також особливостей організації трудової діяльності персоналу, з урахуванням побажань клієнта здійснюється підбір ефективного обладнання.
  • Підписання договору обома сторонами після його затвердження.
  • Безпосередня установка обладнання для системи безпеки. «Сервіс Груп» - це команда професіоналів, які в обумовлені терміни здійснять монтаж системи СКУД відповідно до затвердженого проекту.
  • Інструктаж по експлуатації системи, її тестування і перевірка вузлів.
  • Гарантія обслуговування системи протягом встановленого терміну. У разі виникнення проблем в подальшому, команда «Сервіс Груп» готова в будь-який час продіагностувати систему, виявити і усунути її неполадки, щоб вона залишалася якомога довше в працездатному стані.

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: