chel               Для того, щоб дізнатися про умови подачі заявки на заправку, відновлення, регенерацію картриджів, а також отримати відповіді на інші питання, пов'язані з укладенням договору обслуговування, перейдіть на сторінку          Як замовити послуги
money   На сторінці сайту Ціни ви можете ознайомитися з вартістю послуг які ми надаємо
order  

Якщо ви хочете подати заявку на обслуговування, то це можна зробити двома способами:

 • Зателефонувати за нашими телефонами та оформити заявку
 • Надіслати заявку на обслуговування сервера за допомогою форми зворотного зв"язку

ІТ Компанія «ServiceGroup» надає можливість будь-якому нашому клієнту заправити картридж у Вінниці або зробити ремонт принтера. Ми маємо можливість відновити картриджі таких фірм, як: Xerox, Konica, Canon, Minolta, HP, Samsung, а також інших виробників. Всі роботи проводяться у нас в сервісному центрі протягом найкоротшого часу, від 30 хв до 1-го дня. Також ми можемо виконати перепрошивку принтерів таких марок, як Xerox, Konica, Minolta.

Наша компанія виконує якісне обслуговування оргтехніки, обумовлюючи індивідуально терміни виконання робіт. У нас найвища якість обслуговування, у чому ви самі можете переконатися. Маючи великий фонд запасних картриджів, ми можемо запропонувати їх заміну, в разі неможливого відновлення.

Завдяки тривалій роботі «Сервіс Груп» на ринку в сфері заправки і відновлення картриджів, а також по ремонту офісної периферії, ми змогли накопити великий досвід, який допомагає нам якісно і швидко виконувати наші функції. Злагоджена робота колективу сервіс-центру, професійне обладнання для профілактичних робіт та обслуговування оргтехніки в м.Вінниці, а також досвідчені майстри зможуть в найкоротший термін впоратися з виниклою проблемою. При ремонті офісної оргтехніки використовуються кращі запчастини і витратні матеріали, однак для більш бюджетного ремонту наші менеджери можуть запропонувати інші варіанти вирішення проблем.

 • Вся робота виконується в чітко обумовлені терміни
 • Вартість ремонту оргтехніки нижче ніж у конкурентів
 • Безкоштовний підмінний фонд картриджів
 • Безкоштовний виїзд кур'єра для прийому або повернення картриджа після заправки (послуга надається для організацій, які співпрацюють на постійній основі)
 • Гарантія на всі види виконаних робіт
 • Тест-контроль техніки та картриджів
 • Безкоштовна консультація по телефону і індивідуальний підхід до кожного клієнта

Інженера сервісного відділу «ServiceGroup» також можуть замінити електроніку на чіпуваних картриджах принтерів. Особливо часто таке втручання необхідно проводити на картриджах від лазерних принтерів, так як виробники почали застосовувати дану технологію захисту від перезаправлення. Іноді доведеться прошивати сам принтер або зовсім змінити картридж на інший, однак це може позбавити гарантії на пристрій.

images 23 Ми цінуємо і підтримуємо наш імідж, тому виконуємо тільки якісну заправку і відновлення картриджів. Перед заправкою картриджа ми завжди проводимо повний список необхідних дій, таких як очищення бункера від тонера, продування і т.д., що максимально продовжує ресурс його вироблення. У разі відновлення картриджів ми застосовуємо високоякісні матеріали TM Mitsubishi, фотобарабани, що витримують багаторазову заправку, або інші необхідні компоненти для правильно налагодженої роботи.

dostavka krtridzaСервіс-центр «ServiceGroup» пропонує безліч способів заправки або відновлення картриджів для зручності наших клієнтів.

 1. Виклик кур'єра (рекомендований варіант). До вас в офіс або у будинок приїде співробітник компанії «ServiceGroup», який забере картридж для заправки в сервіс-центр, а потім доставить його назад. При необхідності (і за наявності відповідної моделі) ми залишимо на час заправки свій картридж, щоб ви змогли продовжувати працювати без перебоїв
 2. Ви можете самостійно приїхати до нас в сервіс-центр і привести картридж. У присутності наших майстрів протягом півгодини ми відновимо картридж, і ви зможете відразу його забрати.
 3. Виклик майстра на місце.Це не рекомендований варіант відновлення картриджів. Обґрунтовано це відсутністю спеціального обладнання і брудним процесом заправки картриджів. Однак, незважаючи на це, ми завжди йдемо на поступки своїм клієнтам, і при бажанні наш майстер приїде з усім необхідним для швидкого заправлення картриджів прямо на місці. Відповідно, така процедура буде коштувати дорожче, ніж в сервіс-центрі.

 

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: