chel               Для того, щоб дізнатися про умови подачі заявки на ремонт та обслуговування офісної техніки, а також отримати відповіді на інші питання, пов'язані з укладенням договору обслуговування, перейдіть на сторінку          Як замовити послуги
money   На сторінці сайту Ціни ви можете ознайомитися з вартістю послуг які ми надаємо
order  

Якщо ви хочете подати заявку на обслуговування, то це можна зробити двома способами:

  • Зателефонувати за нашими телефонами та оформити заявку
  • Надіслати заявку на обслуговування сервера за допомогою форми зворотного зв"язку

Сервіс-центр компанії «Service Group» проводить ремонт і технічне обслуговування офісної техніки, а саме: принтерів, ксероксів, МФУ, плотерів і т.д. Наші майстри мають досвід роботи з друкарською технікою основних виробників (Canon, Samsung, Xerox, HP і іншої). У нас є вся технічна база і комплектуючі для того, щоб виробляти якісний ремонт і діагностику пристроїв. Фахівці «Service Group» у найкоротші терміни виявляють несправність оргтехніки і усувають її.

Перелік послуг, що надаються сервіс-центром «Service Group»:


  1. Проведення профілактичних робіт оргтехніки - У цей комплекс послуг входить перевірка працездатності пристрою, мастило всіх рухомих елементів, очищення від забруднення (засохлий тонер, пил). Регулярна профілактика друкованих пристроїв дозволяє продовжити їх термін служби, в рази зменшити шанс поломки, поліпшити якість друку.
  2. Заправка МФУ, принтерів та іншої апаратури - При цій процедурі відбувається заправка картриджів і їх перепрошивка при необхідності. Проводиться розбирання картриджа, видалення всього відпрацьованого тонера і подальша збірка. Наші фахівці проводять контроль правильної заправки картриджа, за допомогою друку тестової сторінки, так як після декількох процедур заправки може знадобитися його відновлення. Також відновлення картриджа швидше за все потрібно буде зробити, якщо з ним недбало зверталися, або ушкодилася поверхня фотобарабана після попадання сторонніх предметів.
  3. Відновлення картриджа - Це потрібно після кількох заправок картриджа, так як його елементи з часом зношуються. Через зношеність може спостерігатися погіршення друку (тьмяні кольори, смуги, хвилі з боків надрукованого тексту).
  4. Регенерація картриджа - Відновлення працездатності картриджа. Слугує альтернативою купівлі нового картриджа.
  5. Діагностика оргтехніки - Перевірка працездатності принтерів, іншої апаратури. Під час діагностики проводяться тести, які виявляють несправність пристрою. У разі виявлення поломки і подальшого оформлення замовлення на ремонт техніки в нашому сервіс-центрі - за діагностику плата не стягуватиметься.
  6. Ремонт оргтехніки - Наші фахівці можуть провести ремонт оргтехніки будь-якої складності. Ми розраховуємо приблизну його вартість і попереджаємо клієнта про те, коли необхідний ремонт буде економічно не вигідний.
  7. Складання акту виконаних робіт - При необхідності в нашому сервіс-центрі ви можете зажадати сервіс-висновок, де буде вказано повний перелік проведених робіт, а також несправності, які були виявлені при діагностиці.

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: