turnik2Контрольований доступ до приміщень офісів, організацій та інших підприємств - це важливий фактор безпеки. Сучасні системи контролю та управління доступом (СКУД) дозволяють убезпечити як себе, так і відвідувачів від небажаного проникнення сторонніх. Новітні технології в сфері безпеки працюють на безконтактних картах або спеціальних брелоках. Це, в свою чергу, полегшує роботу охоронців, дозволяючи їм зосередитися на більш важливих завданнях. Використання електронної системи безпеки значно збільшує пропускну можливість пунктів охорони, так як відпадає потреба в довгому вивченні звичайного пропуску. Всі перевірки зробить розумна і швидка система СКУД.

Установка СКУД у готелі значно підвищує рівень безпеки, що в свою чергу відбивається на комфорті відвідувачів. Також, установка систем контролю доступу допоможе відстежити недобросовісних працівників, які не виконують в повній мірі свої обов'язки.

Практично всі сучасні готелі мають деякі елементи системи СКУД. Це дверні замки на магнітній картці, видана кожному відвідувачу персонально, що представляє собою ідентифікатор. Даний ідентифікатор сканується, а потім зчитувачем подається сигнал на контролер, що призводить до відкриття електрозамку, а в разі звичайного механічного - розблокування.

Мережева система контролю доступу може використовуватися на різних об'єктах і точках проходу. Головним елементом даної системи є мережевий контролер доступу, що працює через інтерфейс RS-485, Ethernet, Wi-Fi або GPRS. Контролери можуть бути об'єднані в одну мережу і управлятися за допомогою одного ПО, а також обмінюватися даними через сервер СКУД.

В організаціях, офісах, а також інших приміщеннях, де працює певна група співробітників, пріоритетним завданням є моніторинг їх запізнень і своєчасний вихід з робочого місця. Також, особливо якщо приміщення орендовано, доцільним буде контролювати прохід відвідувачів, доступ їх до певних об'єктів, інше.

Комплексним вирішенням даної проблеми може послужити встановлення системи СКУД. Вона дозволить спростити завдання служби охорони на рецепшені, візуально ідентифікувати людей, що проходять повз, що пред'являють персональний електронний пропуск. При бажанні система СКУД зможе відтворити часовий графік всіх відвідувань в зручно читаємій формі.

У випадку з заводами і великими виробництвами контроль

Установка систем контролю доступу в приміщення не тільки дозволяє убезпечити себе, вона також може значно скоротити витрати на оплату послуг охоронних агентств. Дана система працює на магнітних картках, які замінюють собою ключі від кабінетів. Зручність такої системи полягає в тому, що можна обмежити проникнення певних співробітників в кабінет начальника або бухгалтера, а після закінчення робочого часу і зовсім заборонити доступ до всіх приміщень. Це легко налаштувати, так як все управління доступом ведеться через контролери і сервера СКУД.

Ще одна перевага магнітних карт - повний облік робочого часу співробітників, де встановлені системи СКУД. Полягає це в тому, що, прийшовши на роботу або виходячи з фірми, співробітнику доводиться прилаштовувати електронний ключ до зчитувача, який в свою чергу записує часовий період знаходження на робочому місці. Далі, в кінці тижня або місяця (в залежності від налаштувань системи) система СКУД видає звіт, за яким можна оцінити відвідуваність всього робочого персоналу.

Дана система дозволяє використовувати різноманітні біометричні зчитувачі, в число яких входять зчитувачі відбитків пальців, райдужної оболонки ока, а також інші зчитувачі, що володіють стандартним інтерфейсом розпізнавання. Така система ідентифікації працює на зчитуванні індивідуальних біометричних параметрів, що в свою чергу покращує систему захисту.