АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП'ЮТЕРІВ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ

kompleks obsluz smallСвоєчасне і професійне абонентське обслуговування комп'ютерної техніки дозволить захистити її від безлічі проблем, що впливають на роботу вашої компанії і успішності бізнесу в цілому, незалежно від того, чим ви займаєтеся. Будь-яка організація не може повноцінно функціонувати без чітко налагодженої комп'ютерної мережі, будь то інтернет-магазин або фабрика з пошиття одягу. Наші фахівці при укладанні з вами договору з обслуговування комп'ютерів організацій, виконають свою роботу в найкоротші терміни і зможуть налагодити безперебійне функціонування всієї IT-системи в цілому.

Комп'ютер - незамінна техніка для офісу.

Вже неможливо уявити солідну компанію без якісно налагодженої комп'ютерної мережі. Пройшли часи, коли бухгалтерія та інші корисні відомості велася і записувалася на папері. Це, в першу чергу, незручно, а в другу - небезпечно з точки зору доступу до інформації третім особам, в порівнянні з комп'ютерною обробкою. IT-технології щільно сплелися з веденням бізнесу, і тепер навіть у найменшому офісі присутній комп'ютер, який зберігає в собі всі важливі документи по веденню бізнесу. Однак з впровадженням комп'ютерів в наше життя з'явилися нові проблеми, з якими допоможе впоратися IT компанія “Сервіс Груп”.

Комп'ютер - це технічний пристрій. Він має тенденцію виходити з ладу як через некоректне поводження з ним, так і з-за зовнішніх факторів (перебої в електромережі, зараження комп'ютера вірусами, інше). Наша компанія пропонує клієнтам великий спектр послуг, в число яких входить it аутсорсинг (it outsourcing), що допоможе підтримувати ваші комп'ютера в працездатному стані.    

Природно, виникає питання: «А чи може підприємство самостійно підтримувати комп'ютерну мережу і забезпечувати ІТ обслуговування офісів ?». Відповідь може бути тільки одна - ні! Проблему не вирішить навіть прийняття в штат одного або двох комп'ютерників - фахівців, і це, незважаючи на те, що хороший фахівець буде обходитися компанії занадто дорого. Підтримка і it обслуговування офісів - це робота, що вимагає великого штату співробітників, які тривалий період часу знаходили навички професійної діяльності, постійно вдосконалюючись та набираючись досвіду. Такими фахівцями є співробітники компанії “Сервіс Груп”, які зарекомендували себе з кращого боку.

На закінчення…

Ми пишаємося виконаними договорами з нашими клієнтами. Для нас головна прерогатива – задоволений  клієнт. Час показав, що всі договори по обслуговуванню комп'ютерів, які ми уклали, виконуються в зазначений термін. При цьому не було ще жодного прецеденту про витік інформації наших клієнтів третім особам. Якщо ви бажаєте працювати на прибутковість вашого бізнесу, але переживаєте за нестабільність комп'ютерів - зверніться до фахівців ІТ компанії “Сервіс Груп”, і ви зможете комфортно, без побоювань відмови IT-обладнання займатися своєю справою!

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: