it autsorsНАША КОМПАНІЯ НАДАЄ ПОСЛУГИ IT АУТСОРСИНГУ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Якщо ваша організація використовує ІТ інфраструктуру, це вимагає постійного контролю та обслуговування. Можна найняти системного адміністратора в штат, але дуже   часто власникам бізнесу це невигідно і призводить до зайвих витрат. Яким же буде оптимальне вирішення питання? Найкраще в цьому випадку використовувати послуги іт аутсорсингу. Скориставшись послугою it аутсорсингу, ви отримаєте цілий комплекс ит послуг. У нього входить обслуговування комп'ютерів, постійний моніторинг і   забезпечення роботи офісної техніки, а також усунення збоїв і неполадок, пов'язаних з роботою будь-якого компонента ІТ інфраструктури організації.

info   IT Аутсорсинг - це передача деяких прав (в даному випадку по обслуговуванню ПК) однією стороною (компанією) іншої організації, за  допомогою договору, який, як правило, укладається на тривалий період часу (не менше одного року). 

 chel               Для того, щоб дізнатися про умови подачі заявки на обслуговування сервера, а також отримати відповіді на інші питання, пов'язані з укладенням договору обслуговування, перейдіть на сторінку          Як замовити послуги
money   На сторінці сайту Ціни ви можете ознайомитися з вартістю послуг які ми надаємо
order  

Якщо ви хочете подати заявку на обслуговування, то це можна зробити двома способами:

 • Зателефонувати за нашими телефонами та оформити заявку
 • Надіслати заявку на обслуговування сервера за допомогою форми зворотного зв"язку

 

Завдяки знанням і великому досвіду наших фахівців, ви отримаєте абонентське обслуговування ІТ інфраструктури вашої організації, разове обслуговування пк, в разі необхідності, а також обслуговування серверів. 

Ми намагається забезпечити безперервність ваших бізнес-процесів, а також високу якість обслуговування і всіх послуг, що надаються.


 

 • Встановлення та перевстановлення Windows, а також інших операційних систем (Linux, Mac OC), зі збереженням всіх важливих даних;
 • Швидка комп'ютерна допомога: оперативне реагування у разі аварійної ситуації і терміновий виїзд;
 • Комп'ютерні послуги в напрямку установки і комплексної настройки програм, додатків та поштових скриньок;
 • Сканування систем на наявність шкідливих програм, а також їх видалення;
 • Обслуговування комп'ютерів безпосередньо в офісі клієнта (ремонт комп'ютерної техніки та периферії);
 • Базова установка і додаткові налаштування серверів (Windows, Unix), а також установка серверної ОС (Windows, Linux, FreeBSD);
 • Стандартна установка принтера, підключення та налаштування МФУ, а також ряд додаткових послуг, таких як факс-автомат (відправка отриманих факсів на email), підключення офісних принтерів до локальної мережі, заміна і перезаправка картриджів і додаткові опції за вашим бажанням;
 • Комплексна установка і настройка АТС, включаючи такі функції: кросування кабелю для АТС, програмування АТС з телефону або комп'ютера, монтаж телефонної мережі і настройка IP-телефонії, прокладка і обтиснення телефонного кабелю RJ- 11, RJ - 12, установка телефонних розеток RJ- 12, установка додаткових плат розширення для АТС, підключення системних, аналогових і радіотелефонів.

images 23

Співпрацюючи з нашою компанію, ви завжди будете впевнені, що робота всіх комп'ютерних систем буде налагоджена оперативно і якісно. Ми забезпечимо обслуговування комп'ютерів у вашому офісі і тим самим значно підвищимо продуктивність ваших співробітників, адже успіх досягається тільки тоді, коли всі системи справні і працюють як годинник.

 

kompleks obsluz smallСвоєчасне і професійне абонентське обслуговування комп'ютерної техніки дозволить захистити її від безлічі проблем, що впливають на роботу вашої компанії і успішності бізнесу в цілому, незалежно від того, чим ви займаєтеся. Будь-яка організація не може повноцінно функціонувати без чітко налагодженої комп'ютерної мережі, будь то інтернет-магазин або фабрика з пошиття одягу. Наші фахівці при укладанні з вами договору з обслуговування комп'ютерів організацій, виконають свою роботу в найкоротші терміни і зможуть налагодити безперебійне функціонування всієї IT-системи в цілому.

komp dopomogaДля організацій, яким необхідні послуги з обслуговування комп'ютерної офісної техніки, але не потрібно постійна співпраця за договором, ми надаємо ряд таких послугу разово. Таким же способом ми надаємо послуги з обслуговування ІТ інфраструктури підприємства.

Найчастіше разове обслуговування вибирають організації, яким немає необхідності постійно контролювати велику комп'ютерну мережу.

Крім того, ви можете отримати комп'ютерну допомогу онлайн, а також дізнатися відповіді на ваші запитання в сфері ІТ у наших фахівців.

З нашою послугою ІТ аутсорсингу ви отримаєте висококласну комп'ютерну допомогуціни на яку вас приємно здивують. Дізнатися більш детальну інформацію ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями, а також ознайомившись з нашими тарифними планами.

 images 23 Ви будете приємно здивовані оперативністю нашої роботи, і більше не будете турбуватися, якщо з комп'ютером щось не так. Тепер ви знаєте до кого звернутися! 

Наша компанія пропонує вам послугу "Віддалене адміністрування". Це прекрасний спосіб вирішити будь-які проблеми, пов'язані з непрацездатністю сервісів і програм. Якщо ви розумієте, що час - це гроші, і хочете, щоб всі ваші процеси працювали безперебійно, наші фахівці вам в цьому допоможуть.

   У нас ви знайдете весь комплекс необхідних послуг, пов'язаних з адмініструванням і технічною підтримкою робочих місць користувачів, телекомунікаційної та мережевої інфраструктури, серверного обладнання та багато іншого. Наша компанія працює за принципом аутсорсингу і може надавати послуги віддалено.

images 23

 Якщо ви зацікавлені в послузі віддаленого адміністрування, зв'яжіться з нами, і ми обов'язково підберемо для вас ефективне і вигідне рішення.

Більш докладніше ознайомитись з даною послугою можна ознайомитися в розділі "Технічна підтримка"

 

Економія часу

 • Швидкий результат за рахунок готових рішень і відпрацьованих на практиці схем обслуговування;
 • Відпадає необхідність контролювати власний IT-відділ;
 • Не потрібно навчати співробітників власного IT-відділу і підвищувати їх кваліфікацію;
 • Співробітники “Сервіс Груп” індивідуально для кожного клієнта підбирають план взаємодії для досягнення оптимального результату;

Економія фінансів

 • Звернувшись в ITкомпанію “Сервіс Груп”, ви отримуєте в своє розпорядження першокласних фахівців, які працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень, при цьому оплачуєте не їхній витрачений час, а лише виконану роботу;
 • Ціни на обслуговування комп'ютерів в “Сервіс Груп” значно нижче, ніж оплата одного штатного системного адміністратора. При цьому замість одного фахівця ви отримуєте штат з безлічі IT-співробітників різних напрямків;
 • Відсутність податків, заробітної плати і відпускних для штатних співробітників;
 • Економія при покупці оргтехніки. При необхідності компанія “Сервіс Груп” надає свій прайс-лист на ціни обладнання для своїх клієнтів, де вартість обладнання на порядок нижче, ніж роздрібні ціни;
 • Впровадження безкоштовного програмного забезпечення (Linux, OpenOffice та інше), що значно економить кошти;

Соціальний фактор

 • Виключено звільнення співробітників в самий невідповідний момент. Укладається договір, в перебігу якого буде проводитися обслуговування офісних комп'ютерів;
 • Конфіденційність ваших даних. ІТ компанія “Сервіс Груп” піклується про свою репутацію. Тому виключені всі витоки інформації і інсайдерські атаки.

 

rukopozatie smallНа перших етапах роботи ми проведемо моніторинг ІТ інфраструктури вашої компанії і визначимо всі її слабкі сторони. Далі ми проведемо оптимізацію всіх ІТ процесів і будемо здійснювати подальший іт аутсорсинг, ціни на який вас приємно здивують.

Вибравши нашу компанію, ви зможете отримати комплексне абонентське обслуговування комп'ютерів, офісної техніки, комп'ютерних мереж і систем. Нашим клієнтам ми надаємо всю необхідну інформацію по ит аутсорсингу, працюємо з фізичними та юридичними особами, а також забезпечуємо високу якість комп'ютерного обслуговування і повну технічну підтримку.

 • Високий рівень відповідальності та комплексний підхід до аутсорсингу ит послуг;
 • Оперативне вирішення всіх питань шляхом віддаленого доступу;
 • Виконання всіх сучасних вимог безпеки; 
 • Ми виконуємо не тільки поточні, повсякденні завдання, але і продумуємо стратегію розвитку ІТ систем підприємства;
 • Наша компанія вже багато років займається обслуговуванням пк і іншими роботами в сфері ІТ;
 • Ви будете мати особистий кабінет, звідки зможете легко і швидко відслідковувати виконані роботи;
 • Ваша компанія значно заощадить кошти, отримавши при цьому професійні послуги досвідчених фахівців;
 • Ми ретельно підбираємо кожного співробітника. У нашій компанії працюють люди, віддані своїй справі.
 • Працюючи з нашою компанією, ви отримаєте повний комплекс необхідних послуг. Це і обслуговування 1С, і розробка баз даних, і підтримка інтернет - сайту, і багато іншого.

 images 23Замовляючи аутсорсинг ІТ послуг в нашій компанії, ви придбаєте надійного партнера, який надасть всю необхідну підтримку і обслуговування ІТ систем, запропонує вам вигідні ціни на it аутсорсинг, а також забезпечить високу якість обслуговування, оперативне вирішення всіх питань і конфіденційність даних. 

З метою спростити бізнес-процеси компаній-клієнтів, ми здійснюємо настройку та впровадження допоміжних сервісів. Допоміжні сервіси - це всі служби і допоміжні програми, які використовуються як основа роботи бізнес-додатків, тих прикладних програм, які є основою вашого бізнесу (наприклад, програми автоматизації бухгалтерії). У строгому сенсі слова, називати допоміжними ці сервіси неправильно.

Традиційно до таких сервісів відносять, наприклад, мережеві служби (основу роботи корпоративної мережі) та системи управління базами даних (вкрай важливими для будь-якого більш-менш великого бізнесу). Іноді


до допоміжних сервісів відносять систему антивірусного захисту та інші засоби інформаційної безпеки. Можна почути про засоби віртуалізації як про допоміжних і т.д.

Отже, всі непрофільні програми будуть називатися для вас допоміжними. Ми пропонуємо практично всі сервіси, які відносяться до цього напрямку, про що ви можете дізнатися з описів конкретної послуги на нашому сайті. Ті сервіси, що прийнято називати «допоміжними» насправді є запорукою успішного функціонування бізнес-додатків. Надійна робота підприємства тісно пов'язана з настройками базового устаткування, тому зробіть правильний вибір і довірте роботу з цими сервісами професіоналам.

 

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: