topo ip small ВСТАНОВИ У СЕБЕ IP-АТС І ЗАБУДЬ ПРО ПЕРЕБОЇ ЗІ ЗВ'ЯЗКОМ!!!

 Запорука успішного бізнесу - це доступність зв'язку з клієнтами, незалежно від географічного місця знаходження, часу, при мінімальних витратах  коштів. 

Надаємо послуги в установці, налаштуванні і подальшої підтримки працездатності сучасної телефонії, що здійснюється за допомогою IP-АТС, які працюють на програмному забезпеченні Asterisk. Ми працюємо в сфері телефонізації офісів вже протягом багатьох років, і за цей час набралися досвіду в якісному обслуговуванні як міні-АТС, так і ip-АТС, які працюють на новітніх принципах зв'язку. За весь час ми змогли реалізувати найнеймовірніші ідеї клієнтів, якими вони залишилися задоволені по сьогоднішній день. Практика показала, що реорганізація телефонної мережі змогла підняти відсоток здійснюваних операцій у наших клієнтів, що, в свою чергу, вплинуло на прибутковість їх компаній і підприємств малого і середнього бізнесу.

info

  IP-телефонія - це сучасний вид зв'язку, який включає в себе всі можливості традиційного телефонного зв'язку, але при цьому установка IP-телефонії дає можливість  користуватися всіма нововведеннями цифрової мережі.

 chel               Для того, щоб дізнатися про умови подачі заявки на обслуговування ІР телефонії, а також отримати відповіді на інші питання, пов'язані з укладенням договору обслуговування, перейдіть на сторінку          Як замовити послуги
money   На сторінці сайту Ціни ви можете ознайомитися з вартістю послуг які ми надаємо
order  

Якщо ви хочете подати заявку на обслуговування, то це можна зробити двома способами:

 • Зателефонувати за нашими телефонами та оформити заявку
 • Надіслати заявку на обслуговування сервера за допомогою форми зворотного зв"язку

Наша компанія індивідуально для кожного клієнта підбере саме той пакет послуг цифрової телефонії, який необхідний на даному етапі вашого бізнесу. Це дозволить заощадити на непотрібних модулях IP-телефонії, залишаючи можливість їх подальшого впровадження.

Послуги, які надає компанія "Сервіс Груп":

 • Індивідуальний підбір необхідного обладнання для установки IP-телефонії;
 • Поставка обладнання для IP-телефонії;
 • Встановлення та налаштування IP-телефонії (корпоративної IP-телефонії);
 • Тестування і подальша модернізація існуючих кабельних мереж;
 • Програмування АТС, міні-АТС;
 • Підключення до провайдера, що надає телекомунікаційні послуги;
 • Налаштування сервера IP-телефонії;
 • Надання номерів для IP-телефонії (sip номерів), і багато іншого.

images 23

Для докладної консультації про встановлення та налаштування IP-телефонії звертайтеся в ІТ компанію Сервіс Груп, де наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання. Телефонуйте до нас за одним із наших номерів, і ми знайдемо індивідуальне рішення саме для вашого випадку.

Все це, наші співробітники готові реалізувати в найкоротші терміни і за помірною ціною. Телефонуйте нам, і ви самі переконаєтеся в професійності працівників компанії "Сервіс Груп"

Впровадження IP-телефонії на підприємстві - розумне рішення при розширенні вашого бізнесу

При розширенні штату співробітників дуже доцільно встановити IP-телефонію. Це дозволить при необхідності виділити кожному свій особистий номер, що відіб'ється на зручності комунікації всієї компанії, допоможе напряму зв'язатися з потрібною людиною як всередині мережі, так і за її межами. Використання міні-АТС для офісу і IP-АТС здатне реорганізувати ваш бізнес, збільшивши при цьому ефективність роботи в цілому.

IP ATS small

 • Об'єднання міських і мобільних номерів в одну єдину мережу
 • Виділення особистих внутрішніх ліній для співробітників
 • Наявність функції «автовідповідач»
 • Налагодження та подальше відображення інформації про клієнта при дзвінку (функція «клієнт-співробітник»)
 • Швидкий набір номера
 • Моніторинг роботи співробітників
 • Режими роботи мережі (денний, нічний)
 • Можливість переадресації дзвінків
 • Можливість запису дзвінків
 • Блокування небажаних дзвінків та інше

 IP-телефонія безпосередньо пов'язана з роботою інтернету, завдяки чому є можливість додаткової установки GSM-шлюзу (sip шлюз). Завдяки sip - телефонії можна значно заощадити при здійсненні дзвінків на мобільні оператори, де вартість визначається тарифами самого мобільного оператора, під якого налаштований GSM-шлюз. Налагоджена IP-телефонія дозволить значно економити на міжміських і міжнародних дзвінках.

 

 

У нинішній час, коли практично всі угоди відбуваються віддалено, неможливо уявити процвітаючу компанію без добре налагодженої телефонної лінії. Телефонні переговори дозволяють домовитися про зустріч, обговорити деталі договору, наповнити штат кваліфікованими співробітниками, інше.

У разі відсутності можливості вчасно додзвонитися в компанію, потенційні клієнти змушені будуть звернутися до конкурентів, що, в свою чергу, принесе збиток вашої компанії.

 • Окремі виділені цифрові канали
 • Збереження номера при переїзді компанії в новий офіс
 • Безкоштовне з'єднання між офісами в будь-якій точці світу
 • Дешевизна дзвінків по всьому світу (низька вартість ip телефонії)
 • Можливість підключення безлімітної ip телефонії
 • Захист від прослуховування під час розмов
 • Можливість підключення послуги IP-телефонії в будь-якому місці де є інтернет з'єднання
 • Підключення додаткових сервісів, таких як відеозв'язок, обмін повідомленнями, інше.

Більшість міських АТС володіють поганою якістю зв'язку, а в деяких випадках і зовсім не витримують підвищеного з роками кількості абонентів, що в підсумку приводить до перевантажень і відсутності зв'язку. Це обумовлено застарілим обладнанням, яке працює по застарілому протоколам зв'язку. Тому, якщо у вас в офісі проведена звичайна міська телефонна лінія, клієнтам деколи складно вчасно зв'язатися з співробітниками вашої компанії, що може згубно вплинути на ділові відносини. Якщо справи з якістю зв'язку йдуть саме так, вам варто задуматися про модернізацію телефонної лінії, яку може здійснити компанія Сервіс Груп. Десять незаперечних переваг цифрової телефонії

 images 23

 Ми пропонуємо клієнтам сучасний вид зв'язку, який здійснюється за технологією VoiP . Дана технологія дозволяє за допомогою IP-телефонії здійснювати все те, що було реалізовано в традиційній лінії зв'язку (голосова передача інформації, передача факсів і т.д.), але при більш кращій якості сигналу і при меншому навантаженні на телефонну мережу. 

clip image002 small

IP-телефонія дозволяє підключати масу додаткового обладнання і функцій, які так необхідні для проведення успішного бізнесу. Простота установки і подальшої підтримки працездатності обладнання IP-телефонії витісняє стандартні засоби зв'язку з ринку комунікацій. IP-телефонія дозволяє здійснювати тоновий набір всередині мережі, використовувати факси, домофони, управляти електричними замками та іншим обладнанням, роблячи цю мережу незамінним помічником як в офісах, так і в квартирах. Крім того, варто відзначити високий рівень якості зв'язку та відносно надійну систему захисту інформації при використанні IP-телефонії.

 • Компанії, зацікавлені в захисті інформації під час розмови
 • Компанії, зацікавлені в якості зв'язку
 • Компанії з великим навантаженням на телефонну мережу
 • Компанії з розвиненою мережею філій
 • Компанії, співробітники якої відправляють велику кількість факсимільних повідомлень

images 23

 Однак слід пам'ятати, що тільки кваліфіковані фахівці, якими є співробітники компанії Сервіс Груп, зможуть правильно налаштувати IP-телефонію і виконати налаштування АТС. Лише в цьому випадку ви зможете насолодитися усіма перевагами комунікаційної мережі нового покоління.

Цифрова телефонія завдяки дешевим (в тарифному плані) лініях зв'язку, дозволяє істотно економити на дзвінках по всьому світу.

Здійснюється це за допомогою двох основних способів настройки IP-телефонії через інтернет:

 • Через IP-шлюз. Базовий спосіб організації IP-телефонії. Телефонні апарати підключаються до інтернету за допомогою IP-шлюзу, який в свою чергу розподіляє підключення телефону до «голосовому шлюзу».
 • Використання IP-апарату. IP-телефон (sip телефон) безпосередньо підключається до налаштованої мережі (як комп'ютер) через IP-АТС. Присутня можливість здійснювати дзвінки як усередині налаштованої мережі, так і за її межами. При цьому, використання IP-телефону нічим не відрізняється від використання звичайного телефонного апарату.

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: