merez oborud

Щоб не турбуватися про безперебійну роботу вашого підприємства і витрачати сили, ресурси і час на розвиток бізнесу, а не на підтримку IT-інфраструктури, довірте цю справу нам. Кваліфікований персонал ІТ Компанії «Service Group» дозволяє усунути всі труднощі в роботі офісних мереж як на початковій стадії, так і при подальшій експлуатації обладнання. 

 chel               Для того, щоб дізнатися про умови подачі заявки на обслуговування сервера, а також отримати відповіді на інші питання, пов'язані з укладенням договору обслуговування, перейдіть на сторінку          Як замовити послуги
money   На сторінці сайту Ціни ви можете ознайомитися з вартістю послуг які ми надаємо
order  

Якщо ви хочете подати заявку на обслуговування, то це можна зробити двома способами:

 • Зателефонувати за нашими телефонами та оформити заявку
 • Надіслати заявку на обслуговування сервера за допомогою форми зворотного зв"язку

Наша команда професіоналів здійснює настройку та монтаж мережевого обладнання в залежності від ваших потреб.

set oborud small

 • Мережевий комутатор, маршрутизатор і апаратний файрвол (міжмережевий екран). Сюди входить настройка маршрутизатора Mikrotik, Cisco, HP, Dell, D-Link, TP-Link, настройка віртуальної підмережі, забезпечення безпеки і можливості віддаленого доступу, а також високу якість обслуговування.
 • Бездротове Wi-Fi обладнання. Наші фахівці забезпечують настройку вай фай роутера, установку wifi, настройку роутерів, точок доступу, вай-фай маршрутизаторів, в тому числі налаштування wi-fi роутера TP-Link, ubiquiti, а також багато іншого.
 • Периферійне мережеве обладнання. До нього відносяться принтери, сканер, МФУ та інші. Таке сучасне обладнання пристосоване для роботи в локальній мережі.
 • VoIP адаптер, необхідний для IP-телефонії.
 • Устаткування для відеоконференцій.
 • IP-PBX з налаштуванням IP АТС Asterisk. 
 • Мережеве сховище (NAS).
 • IP-камери для відеоспостереження.
 • Цифрові відеореєстратори для відеоспостереження.

images 23 Кожен вид мережевого обладнання відрізняється певним набором функцій, своїми розмірами, складністю і продуктивністю. Фахівці нашої компанії здійснюють настройку мережевого обладнання будь-якої складності, в тому числі SMB і телекомунікаційного.

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: