kat server web

ОБСЛУГОВУВАННЯ СЕРВЕРІВ

Сервер - це апаратно-програмний комплекс, призначення якого - обробка даних користувачів або груп користувачів, а так само централізоване зберігання даних. Іноді сервер може складатися і з групи таких комплексів, які об'єднує загальна обчислювальна мережа передачі даних.

У свою чергу, обслуговування сервера включає в себе заходи або пов'язаний комплекс заходів, націлені на підтримку програмної і апаратної частин сервера, підтримку поточних налаштувань і налагодження нових, а так само оперативне втручання в разі виникнення непередбачених ситуацій, несправностей або інцидентів.

Компанія «Сервіс Груп» здійснює підтримку і обслуговування сервера або серверних систем будь-якого масштабу, навіть в тому випадку, якщо вони організовані на різному програмному забезпеченні.

 chel               Для того, щоб дізнатися про умови подачі заявки на обслуговування сервера, а також отримати відповіді на інші питання, пов'язані з укладенням договору обслуговування, перейдіть на сторінку          Як замовити послуги
money   На сторінці сайту Ціни ви можете ознайомитися з вартістю послуг які ми надаємо
order  

Якщо ви хочете подати заявку на обслуговування, то це можна зробити двома способами:

 • Зателефонувати за нашими телефонами та оформити заявку
 • Надіслати заявку на обслуговування сервера за допомогою форми зворотного зв"язку

За часів, коли бізнес-діяльність сильно пов'язана з IT-інфраструктурою, вихід з ладу комп'ютера або іншої оргтехніки може безпосередньо вплинути на роботу підприємства в цілому. Підсумок буде плачевний, так як з поломкою IT-апаратури стануть недоступні дані або ще гірше - повністю зупиниться працездатність.

Наш досвід роботи в сфері IT-технологій і професійний колектив можуть в найкоротші терміни усунути будь-які неполадки, які потягли за собою збій роботи компонентів комп'ютерної системи. Одним з важливих чинників стабільності IT-інфраструктури є правильне налаштування сервера, що безпосередньо впливає на операційну систему комп'ютерів, прийняття та відправку пошти, інше.


 

Крім серверів Unix систем, наша компанія надає разові і регулярні роботи, пов'язані з віддаленим адмініструванням, з установкою і налаштуванням серверів Windows. Вартість послуг IT аутсорсингу буде залежати від обсягу робіт, їх складності, і розраховується з урахуванням безпосередніх потреб клієнта.

serv win web

Перелік послуг з віддаленого адміністрування Windows:

Установка і настройка сервера
Установка, налаштування й адміністрування термінальних серверів
Установка і настройка Proxy серверів
Установка настройка, віддалене адміністрування Active Directory (контролер домену), DHCP, DNS
Установка і настройка сервера баз даних (MS SQL)
Створення сервера резервного копіювання
Установка веб-сервера (IIS)
Віртуалізація серверів Hyper-V

images 23

У тому випадку, якщо Ви потребуєте виконанні специфічних послуг з обслуговування, не зазначених у списку, ми завжди відкриті для діалогу і готові розглянути всі варіанти.

   

Налаштування сервера, як правило, потрібна для новоствореної комп'ютерної інфраструктури, для нової компанії або ж після проведення модернізації апаратної частини сервера, яка проводилася через необхідність у збільшенні оброблюваного потоку даних.

При зміні програмної платформи існуючого сервера, так само знадобитися його перенастроювання.

Якщо у Вас сервер відсутній, і Ви звернулися до нас за допомогою в постачанні апаратної частини і подальшої налаштуванням програмного середовища, порядок узгодження виконуваних нами послуг (Як замовити послугу) з підбору конфігурації, подальшого замовлення та налаштуванням, можна ознайомитися на сторінці Збирання серверів.

 images 23Якщо Ви замовляєте послугу настройки сервера в комплексі з подальшим обслуговуванням програмного забезпечення, на послугу настройки передбачені суттєві знижки ..

Так само знижка на настройку серверів і інші послуги передбачена для тих клієнтів, у яких укладено з нашою компанією договір на абонентське обслуговування комп'ютерів

 

 

serv1 small

Обслуговування сервера - це процес, який представляє собою першу перевірку налаштувань програмного забезпечення, що існують на момент початку робіт, а так само перевірку апаратної частини сервера безпосередньо на місці його розташування. В процесі обслуговування також виконується настройка віддаленого підключення, в тому випадку, якщо раніше така можливість була відсутня.

В подальшому функція контролю за станом налаштувань сервера найчастіше виконується за допомогою віддаленого доступу. Це дає можливість скоротити час реакції при виникненні інцидентів, а так же зменшує вартість послуги обслуговування.

Виїзд в офіс клієнтів, які уклали договір на абонентське обслуговування серверів, співробітниками нашої компанії найчастіше здійснюється при проведенні профілактичних робіт або через виниклу несправність апаратної частини сервера.

 

Під обслуговуванням серверів мається на увазі комплекс заходів, що забезпечують надійне функціонування IT-рішень для підприємства. ІТ Компанія Сервіс Груп надає наступний перелік необхідних послуг:

 • Визначення, настройка і налагодження систем політики безпеки, визначення рівнів доступу до інформації на сервері
 • win server smallРозробка і налаштування систем резервного копіювання
 • Установка та оптимізація необхідного програмного забезпечення сервера
 • Адміністрування на базі Unix або Windows

 • Оптимізація баз даних MySQL, MSSQL, Oracle та їх адміністрування
 • Підключення та налагодження веб-сервера Apache або Nginx для проектів, на яких передбачається велике навантаження
 • Установка існуючих скриптів або створення нових для автоматизації завдань з адміністрування серверів
 • Коригування програмного забезпечення в міру необхідності
 • Регулярні оновлення ПЗ з урахуванням актуальності
 • Установка і налаштування систем моніторингу
 • Регулярний моніторинг навантаження на обслуговується сервер

server2 small

Установка і настройка (конфігурація) сервера. Ця послуга є першим етапом зародження життя будь-якого нового проекту, будь то поштовий або файловий сервери, інтернет-шлюз або веб-сервер, термінальні або сервери баз даних, контролери доменів або інші типи серверів.

Веб-сервери. Далеко не кожна компанія має в своєму розпорядженні веб-сервер. У більшості випадків, обходяться покупкою хостингу. Але в разі великої відвідуваності, настає момент, коли хостингу стає недостатньо. Безпосередньо для великих навантажень зручним варіантом стане highload веб-сервер. У тому випадку, якщо і його ресурсів буде мало, зверніть увагу на веб-кластери.

Корпоративні поштові сервери. Для невеликих веб-студій або підприємств поштовий сервер не є крайньою необхідністю. Але якщо ваша компанія - велике підприємство з декількома підрозділами, то без нього не обійтися. Добре налаштований поштовий корпоративний сервер виконує велику кількість завдань: корпоративні розсилки, антиспам, захист від вірусів і, що дуже важливо, керованість.

serrver4Штат співробітників компанії «Сервіс Груп» допоможе підтримати працездатність всієї вашої IT-інфраструктури. Обслуговування може здійснюватися як часткове (обслуговування серверів або окремих додатків), так і комплексне. У нас існує зручний вид співпраці з клієнтами. Наприклад, ви можете разово звернутися в нашу компанію і налаштувати все необхідне обладнання, настроїти захист від несанкціонованого доступу до інформації, інше. При іншому, рекомендованому варіанті співпраці - абонентському аутсорсингу, є можливість замовити все вище перераховані послуги, а також повну або часткову підтримку і обслуговування. У будь-якому випадку, ви отримаєте гарантований результат - стабільну роботу серверів.

Послуга з налаштування сервера включає:

 • установка серверної операційної системи
 • встановлення спеціалізованого програмного забезпечення, необхідного для налаштування служб безпосередньо під завдання клієнта
 • тонке налаштування служб
 • настройка резервного копіювання даних

Під час налаштування сервера, незалежно від масштабу, велика увага приділяється реалізації можливості резервного копіювання даних, а так само налаштування політики безпеки. Це необхідно для здійснення безпечної та безперебійної роботи користувачів сервера і для забезпечення колективного доступу в інтернет.

images 23 Вам потрібна настройка або перенастроювання сервера, але Ви не розумієте, як вирішити це питання? Ви не знаєте, як і де замовити настройку функцій сервера, необхідних безпосередньо для Вашого підприємства? Фахівці компанії «Service Group» сприятимуть в формулюванні завдань, які знадобляться від сервера, проконсультують на високому професійному рівні і підкажуть, яке серверне ПЗ знадобитися саме для Вашої організації. 

На сторінці Як замовити послуги Ви зможете дізнатися, як замовити у нас по настройку Вашого сервера.

Процес обслуговування серверів наших клієнтів можна розділити на наступні етапи:

 • аудит апаратної і програмної частин сервера на предмет їх відповідності завданням;
 • розробка рекомендацій щодо проведення актуальних поліпшень сервера;
 • виконання поточних налаштувань серверного програмного забезпечення;
 • установка необхідного програмного забезпечення;
 • при необхідності - модернізація апаратної частини;
 • вирішення виникаючих проблем і інцидентів на сервері;
 • проведення профілактичних заходів;
 • настройка резервного копіювання даних і параметрів безпеки;
 • проведення консультацій з співробітниками Замовника з усіх питань, пов'язаних з роботою сервера.

images 23 Остаточна вартість абонентського обслуговування сервера компанії або групи серверів буде залежати від типу і кількості виконуваних сервером функцій і від кількості користувачів, які використовуватимуть ресурси сервера.

 

 • ustanovka serveraОперативна реакція на інциденти за допомогою віддаленого доступу або безпосередньо в процесі виїзду фахівців компанії в офіс клієнта
 • Гарантоване забезпечення безперервного обслуговування сервера, що забезпечується високим ступенем взаємозамінності наших співробітників
 • Економія коштів в порівнянні з вмістом штатних фахівців
 • Високий рівень кваліфікації персоналу нашої компанії

Послуга абонентського обслуговування сервера є окремою від послуг з його побудови, повної настройки або перенастроювання.

З послугами ІТ Компанії «Service Group» з проектування, побудови та налаштування сервера під ключ можна ознайомитися в розділі сайту налаштування сервера.

Після введення сервера в експлуатацію з попереднім повним налаштуванням, Ви так само можете передати його для подальшого обслуговування технічним фахівцям нашої компанії. Це набагато вигідніше й ефективніше, ніж замовляти проектування і налаштування у однієї фірми, а обслуговування - в іншої. При цьому, так само знижується ймовірність виникнення інцидентів і помилок. 

chel  Якщо у Вас виникли якісь питання з абонентського обслуговування сервера, повної налаштування і створення сервера, або ж Ви готові замовити будь-яку з наших послуг, зв'яжіться з нашими фахівцями одним із способів зв'язку, про які можна дізнатися на сторінці Як замовити послуги.

 

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: