24x7x365

ЦІЛОДОБОВА ПІДТРИМКА
Цілодобова технічна підтримка, любим зручним видом (телефон, чат, Skype і т.д)

dolar

ЗРУЧНА ФОРМА РОЗРАХУНКУ 
Нал, БезНал, БезНал + ПДВ і т.д

garant rezult

ГАРАНТІЯ
Надаємо гарантію на будь яку-виконану роботу

 

sertif 

СЕРТИФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ
Вашу техніку будуть обслуговувати сертифіковані спеціалісти

monitoring МОНІТОРИНГ МЕРЕЖЕВИХ ПРИСТРОЇВ
 Компютерній моніторинг серверів, активного та пасивного обладнання, контроль за завантаженість процессора, памяті, HDD

comp  ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП'ЮТЕРІВ
  Установка і налаштування обладнання, а також ОС та програмного
   забезпечення, підключення периферії, модернізація, ремонт

service СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ОРГТЕХНІКИ
 Підключення принтерів, сканерів, настройка віддаленого доступу,
 навчання роботі з пристроями, ремонт, заправка картриджів

ip phone  НАСТРОЙКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ІР ТЕЛЕФОНІЇ
  Підключення та налаштування обладнання, програмного забезпечення, підтримка працездатності

servera  АДМІНІСТРУВАННЯ ТА НАЛАШТУВАННЯ СЕРВЕРІВ
  Платформи Windows, Linux, FreeBSD, захист від вірусів і атак, оптимізація роботи, адміністрування серверів

korzina ЗАКУПІВЛІ ІТ ОБЛАДНАННЯ
 Підбір обладнання за кращими цінами, доставка IТ-продукції до клієнта

texp ТЕХПІДТРИМКА
  Консультації і тренінг, віддалене адміністрування, необмежена технічна підтримка по численних каналах зв'язку

localОБСЛУГОВУВАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ, ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ
  Побудова, підключення, організація безпеки, управління правами
 доступу, налаштування та підтримка локальних мереж

set eqvip  ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ
  Встановлення та налаштування обладнання від передових компаній,
  таких як DELL, Cisco, D-Link, 3COM, HP, IBM, Fujitsu і інших

camera  УСТАНОВКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
  Налаштування обладнання, організація віддаленого перегляду через канал інтернет, відеозапис, архівація відеоспостереження

ckud ОБСЛУГОВУВАННЯ СКУД
 Побудова систем контроля доступа та сигналізації, підтримка працездатності системи, організація прав доступу, створення звітів

internet  ВЗАЄМОДІЯ З ПРОВАЙДЕРАМИ
  Допомога в виборі телекомінікаційного провайдера, ведення переговорів, оптимізація послуг.

TCOD  РОЗМІЩЕННЯ В ДАТА-ЦЕНТРІ
  Розміщення серверів в приміщеннях дата-центру, з урахуванням 
  побажань клієнта

infsecur  ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА
  Виконуємо планове резервне копіювання даних. Забезпечуємо криптографічний захист даних від зовнішніх та внутрішніх загроз

GSM-шлюзи і їх застосування

Принцип роботи GSM-шлюзу

GSM-шлюз – це  зв'язуюча ланка між внутрішньою мережею офісу і мобільним зв'язком. Через нього здійснюються всі дзвінки - як вхідні, так і вихідні. Сам GSM-шлюз може безпосередньо з'єднуватися з телефонною лінією або через міні АТС. Таким чином, виклик з телефонної мережі мобільного оператора перенаправляється на GSM-шлюз, який з'єднує абонента з необхідним номером всередині офісної лінії і навпаки, той, хто телефонує абонент з внутрішньої мережі з'єднується з GSM-шлюзом, який пов'язує вихідний дзвінок з мережею мобільного оператора. Завдяки такій технології оплата всіх дзвінків може здійснюватися за допомогою тарифів мобільного оператора. Однак переваги GSM-шлюзу (gsm gateway) полягає не тільки в дешевизні дзвінків на мобільні номери. Дане обладнання дозволяє використовувати в корпоративній мережі унікальні можливості, які не доступні в стандартній телефонії.

Застосування GSM sip шлюзів

З кожним роком стільниковий GSM зв'язок стає більш доступною. Її покриття вже в даний момент здійснюється в тих місцях, де немає проведеної стандартної телефонної лінії. Цей фактор дозволяє за допомогою GSM-шлюзів і sip телефонії, телефонізувати будинку, дачі, гаражі, різноманітні об'єкти і ділянки, де неможливо провести звичайний телефон. При цьому відпадає необхідність користуватися мобільними апаратами, що вимагають час від часу підзарядки. GSM термінал з портом FXS дозволяє використовувати стандартні телефонні апарати для ведення розмов. Також саму лінію, що виходить з шлюзу GSM, можна буде згодом підключити до міні АТС і організувати власну телефонну мережу.

Незаперечна перевага voip gsm шлюзу полягає в тому, що ви ніколи не втратите свій номер, навіть після переїзду на інше місце, і завжди зможете зв'язатися зі своїми старими діловими партнерами. Ви зможете просто перевезти GSM-шлюз на інше місце, і після його повторної настройки користуватися старим телефонним номером.

Найбільш затребувані послуги, які можливі при використанні voip gsm шлюзу

  • Швидке забезпечення офісу зв'язком

Зазвичай, при відкритті нової філії, виникають проблеми з проведенням телефонної лінії. В цьому випадку допоможе міні-АТС, яка буде за допомогою GSM-шлюзу підключатися до загальнодоступної телефонної мережі.

  • Зручний і дешевий зв'язок

GSM шлюз працює з мобільними мережами в дві сторони (вихідні і вхідні дзвінки). На сьогоднішній день набагато вигідніше дзвонити по тарифам мобільного оператора, ніж безпосередньо на міський номер. Якщо ваш GSM-шлюз має функцію «Call Back» - ваші співробітники можуть взагалі безкоштовно здійснювати дзвінки в офіс, за умови, що телефонна мережа підключена до безлімітного тарифного плану.

• Доступ до сервісів АТС з GSM-телефону (sip телефону)

При використанні GSM-шлюзу, абоненти можуть використовувати всі дозволені функції внутрішньої корпоративної мережі (конференц-зв'язок, утримання виклику, переведення виклику, інше), навіть якщо вони знаходяться у відрядженні або в роз'їзді.

• Бути завжди на зв'язку

Навіть якщо при дзвінку, співробітника немає на місці, він ніколи не пропустить важливої розмови, тому що GSM-шлюз може перенаправити дзвінок на мобільний телефон (ip телефон).

• Багатоканальність телефонного номера

За допомогою декількох GSM-шлюзів можна організувати телефон, на який одночасно мають можливість додзвонитися кілька людей.

• Аналог DECT мінісотововий зв'язок

Можливість створити мікростільникову мережу DECT там, де стандартними засобами це зробити неможливо або економічно не вигідно.

GSM-шлюзи і міні-АТС можна налаштувати на різні схеми переадресації дзвінків.

• Захист клієнтської бази

Побудова телефонної мережі за допомогою GSM-шлюзів убезпечить вашу клієнтську базу, яку міг «викрасти» звільнений вами менеджер. Якщо дзвінки здійснювалися безпосередньо на його мобільний номер, а не через GSM-шлюз, він зможе і далі, після звільнення з вашої фірми, мати зв'язок з вашими потенційними клієнтами, яких згодом зможе переманити до конкурентів. GSM-шлюз робить це неможливим.

Кому буде цікаво використання GSM-шлюзів?

Технологією телефонії із застосуванням GSM-шлюзів зацікавляться люди, охочі в найкоротші терміни телефонізувати свій бізнес (офіс, магазин, заправку, склад і т.д.). Також застосування GSM-шлюзів і сім-карти мобільного оператора може бути набагато вигідніше проведення стандартної телефонної лінії. Шлюз (voip gsm gateway) може бути і тимчасовим рішенням перед налаштуванням великої мережі телекомунікацій. GSM-шлюз резервує ваш телефонний номер, який надалі може переїхати разом з бізнесом в інше місто або країну.

Застосування GSM-шлюзів може не тільки скоротити витрати на дзвінки, але і ще додати масу нових можливостей, які допоможуть бізнесу бути більш організованим і ефективним.

Наші клієнти

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: