24x7x365

ЦІЛОДОБОВА ПІДТРИМКА
Цілодобова технічна підтримка, любим зручним видом (телефон, чат, Skype і т.д)

dolar

ЗРУЧНА ФОРМА РОЗРАХУНКУ 
Нал, БезНал, БезНал + ПДВ і т.д

garant rezult

ГАРАНТІЯ
Надаємо гарантію на будь яку-виконану роботу

 

sertif 

СЕРТИФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ
Вашу техніку будуть обслуговувати сертифіковані спеціалісти

monitoring МОНІТОРИНГ МЕРЕЖЕВИХ ПРИСТРОЇВ
 Компютерній моніторинг серверів, активного та пасивного обладнання, контроль за завантаженість процессора, памяті, HDD

comp  ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП'ЮТЕРІВ
  Установка і налаштування обладнання, а також ОС та програмного
   забезпечення, підключення периферії, модернізація, ремонт

service СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ОРГТЕХНІКИ
 Підключення принтерів, сканерів, настройка віддаленого доступу,
 навчання роботі з пристроями, ремонт, заправка картриджів

ip phone  НАСТРОЙКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ІР ТЕЛЕФОНІЇ
  Підключення та налаштування обладнання, програмного забезпечення, підтримка працездатності

servera  АДМІНІСТРУВАННЯ ТА НАЛАШТУВАННЯ СЕРВЕРІВ
  Платформи Windows, Linux, FreeBSD, захист від вірусів і атак, оптимізація роботи, адміністрування серверів

korzina ЗАКУПІВЛІ ІТ ОБЛАДНАННЯ
 Підбір обладнання за кращими цінами, доставка IТ-продукції до клієнта

texp ТЕХПІДТРИМКА
  Консультації і тренінг, віддалене адміністрування, необмежена технічна підтримка по численних каналах зв'язку

localОБСЛУГОВУВАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ, ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ
  Побудова, підключення, організація безпеки, управління правами
 доступу, налаштування та підтримка локальних мереж

set eqvip  ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ
  Встановлення та налаштування обладнання від передових компаній,
  таких як DELL, Cisco, D-Link, 3COM, HP, IBM, Fujitsu і інших

camera  УСТАНОВКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
  Налаштування обладнання, організація віддаленого перегляду через канал інтернет, відеозапис, архівація відеоспостереження

ckud ОБСЛУГОВУВАННЯ СКУД
 Побудова систем контроля доступа та сигналізації, підтримка працездатності системи, організація прав доступу, створення звітів

internet  ВЗАЄМОДІЯ З ПРОВАЙДЕРАМИ
  Допомога в виборі телекомінікаційного провайдера, ведення переговорів, оптимізація послуг.

TCOD  РОЗМІЩЕННЯ В ДАТА-ЦЕНТРІ
  Розміщення серверів в приміщеннях дата-центру, з урахуванням 
  побажань клієнта

infsecur  ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА
  Виконуємо планове резервне копіювання даних. Забезпечуємо криптографічний захист даних від зовнішніх та внутрішніх загроз

Десять незаперечних переваг цифрової телефонії

Економія часу

Цифрова телефонія, особливо її застосування в офісах і для потреб бізнесу, здатна вирішити масу проблем за допомогою структуризації дзвінків, їх переадресації, іншого. Це, в свою чергу, значно краще дозволить використовувати будь-які ресурси підприємств, що входять під ваш вплив. Особливість IP-телефонії укладена в її функціональності. За допомогою цифрової телефонії можна розробити інтерактивне голосове меню, яке підійде саме під специфіку вашого бізнесу.

Ефект присутності в будь-якій точці світу

Застосування IP-телефонії для настройки мережі віртуальних офісів дозволяє створити ефект присутності вашого офіційного підрозділу бізнесу в будь-якій точці світу там, де є вихід в інтернет. Також ви можете купити безліч номерів інших міст і країн, і здійснювати з них дзвінки. Це дозволить втілити в реальність будь-які, навіть самі ризикові ваші проекти.

Немає обмежень по кількості абонентів

Ви можете в будь-який момент часу при необхідності розширити вашу мережу телефонних номерів як за рахунок міських ліній, так і за рахунок мобільних операторів. При цьому всі телефони будуть підключатися до IP-телефонії за допомогою спеціальних шлюзів, що позбавить від перевантаження ліній аналогових АТС. Дана перевага цифрової телефонії дуже корисно швидко розвиваються компаніям, де зі збільшенням абонентів телефонної мережі буде утримуватися колишня вартість за телефонні переговори завдяки особливостям IP-телефонії.

Повний контроль здійснених дзвінків

Цифрова телефонія, на відміну від аналогової, здатна реалізувати запис всіх телефонних розмов без використання дорогого обладнання або програмного забезпечення.

Наша компанія завжди допоможе в налаштуванні записів телефонних розмов. Ми зробимо так, що пошук необхідного дзвінка займе лічені секунди, ви зможете знайти його за допомогою сортування як по даті, так і за номером абонента, або внутрішнім номером співробітника, з яким проводилась розмова. Це незамінна функція для керівника компанії, який, прослухавши запис розмови, зможе перевірити компетентність своїх співробітників в процесі проведення бесіди по телефону.

Статистика дзвінків

Ви маєте доступ до інформаційної панелі, яка показає всі здійснені дзвінки. Так, з'являється можливість контролювати ефективність праці всіх співробітників вашої компанії. Також дана функція дозволяє планувати бюджет, необхідний для телефонії на наступні місяці, застосовуючи статистику здійснених раніше дзвінків.

Функція автовідповідача та оповіщення про пропущений виклик

У разі, якщо вас немає на місці, автоматично спрацьовує функція автовідповідача, що дасть можливість дізнатися, хто і коли вам дзвонив. Це дозволить пізніше передзвонити абоненту і не упустити важлива розмова. На відміну від аналогової телефонії, IP-телефонія дозволяє сповіщати про пропущені дзвінки за допомогою СМС повідомлень на мобільний телефон або відправкою повідомлення на e-mail. Дане повідомлення дозволить моментально відреагувати на пропущений дзвінок ще до прибуття на робоче місце, що в деяких випадках буває вкрай необхідно.

Відеотелефонія

Найближчим часом відеозв'язок буде домінувати в комунікації між бізнес партнерами. Бачучи співрозмовника, можна більш краще зрозуміти цілі, переслідувані візаві, що позитивно вплине на бізнес в цілому.

Телеконференція

Простий і інтуїтивно зрозумілий функціонал ПО для телеконференцій дозволяє швидко приєднувати необхідних людей до розмови. При цьому не має значення в офісі якої країни знаходяться необхідні абоненти. Це стало доступним завдяки спеціальним можливостям IP-телефонії.

Доступ всюди

Функція прийому дзвінків на доменне ім'я дозволяє здійснювати безкоштовні розмови в будь-якому інтернет-кафе. При цьому неважливо в якій країні перебуваєте ви або ваш співробітник. IP-телефонія, в буквальному сенсі, стирає межі спілкування, роблячи зв'язок доступним всюди, де є доступ до мережі інтернет.

Економія коштів

Цифрова телефонія завдяки дешевим (в тарифному плані) лініях зв'язку, дозволяє істотно економити на дзвінках по всьому світу.

Все це - лише деякі переваги IP-телефонії. За більш детальними відомостями слід звернутися до менеджерів ІТ компанії "Сервіс Груп", які більш детально зможуть відповісти на виниклі ваші питання.

IP-телефонія - телефонний зв'язок нового покоління!

Наші клієнти

Flickr Photos (ua)

Twitter Feed (ua)

Адреса

Адреса:
Україна,
м., вул.ХХХ,Х
Tel:
+38 (098) 840 40 40
Tel:
+38 (073) 840 40 40
Tel:
+38 (066) 840 40 40
E-Mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Website:
www.sg.net.ua

markerFind on Google Maps

Про нас

Sed consequat interdum ullamcorper. Quisque interdum molestie elit, quis molestie sapien scelerisque eget. Aenean pretium dictum libero at ullamcorper. Donec tortor neque, fringilla eget varius quis, luctus a mauris. Morbi porta, sem quis viverra viverra, massa velit pulvinar

 hit.ua: посетителей за сегодня

Шукайте нас в: